.

.

Ev Dekor Tibet Kase Ses Plaka Süsler Buda Nepal Yoga Şifa Meditasyon Terapi Buda şarkı söyleyen kase Seti Süslemeleri

Ev Dekor Tibet Kase Ses Plaka Süsler Buda Nepal Yoga Şifa Meditasyon Terapi Buda şarkı söyleyen kase Seti Süslemeleri

₺ 7.91
₺ 6.57
kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Açıklaması Malzeme : zil bakır (9 metalin oranı ile üretilmiştir)1. buda buda kullanım üzerinde meditasyon yaparken, şairin sessiz ve geniş kapsamlı bir kalbi vardır ve ethealist ikisi duyarlılığı hisseder.2. nepal baboon eşsiz dokusu ve sesi vardır. Vurmalı veya sürtünme, vücudun ve zihnin derinliklerine ses ve titreşimi azaltır. zihinsel duyguları düzenlemek, bedeni ve zihni rahatlamak, basıncı serbest bırakmak için kullanılabilecek dini araçlardan biridir.Boyutu : 8-12.5 cmMenşei : Nepal;Kullanır : enstrüman ev dekorasyon yoga meditasyon ayarına fizyoterapi meditasyon;Paket : OPP torba, bakır kase + küçük sopa + rastgele renk eşleştirme pedi;Not : 1. iç alt desen çapraz şekilli bir elmas ve dış alt desen buda'nın kelimeleri, weng karakterleri ve auspiciousness temsil eden diğer sembollerden oluşur ve desen rastgele;2, el yapımı, küçük trachoma normaldir, sesi etkilemez;Ürün açıklaması : 8-9 cm ses net, taşıması kolay9.5-11 cm ses uzun ve taşıması kolay12.5 cm ses uzun ve tatlı, yoga öğrenciler tavsiye boyutuTalimatları : 1, dönen, sol el gergin, elinizin avucuna karşı kase savunma, ya da mat düz, ve sonra kim doğru olduğunu değiştirmek için sopa alt silin, etrafında yavaş yavaş değişen;2, perküsyon : ahşap bir sopa tutan sağ el ve daha sonra kasenin kenarına alt ile dokunun, ses daha yüksek ve daha yüksek oluyor;Satış noktası : 3, el-cilalı üretmek için zarif, parlak ve tam renkli, geleneksel çin kültürünün mirası, insan kalbini dönüştürmek içinDetay resmi    Gönderi : Bir sipariş verdiğinizde, lütfen bir nakliye yöntemi seçin ve nakliye ücreti dahil olmak üzere sipariş için ödeme yapın. genellikle, ödemeniz tamamlandıktan sonra mümkün olan en kısa zamanda ürün göndereceğiz.
Ürününüzün ne kadar hızlı denetlendiğini etkileyebilecek bireysel ülkelerde gümrük takas sürelerindeki farklılıklar nedeniyle tüm uluslararası gönderilerde teslimat süresini garanti etmiyoruz. Lütfen alıcıların ülkenize ithalat için tüm ek gümrük ücretleri, broderage ücretleri, vergileri ve vergilerden sorumlu olduğunu unutmayın. bu ek ücretler teslimat sırasında toplanabilir. reddetti gönderiler için nakliye ücretleri iade edilmeyecektir.
Biz herhangi bir gümrük vergisi veya ithalat vergisi sorumlu değildir. 
Nakliye maliyeti herhangi bir ithalat vergileri içermez ve alıcılar gümrük vergilerinden sorumludur. Öğeler için olası ekstra maliyet konusunda endişelendiğinizi anlıyorum. geçmiş deneyime dayanarak.
SSS : 1. benim öğe için herhangi bir takip numarası var mı? 
Evet, biz onların takip numarası ile her sipariş gemi, ve ilgili web sitesinde gönderi staus görebilirsiniz.
2. ürün fotoğraflarla aynı mı? 
Evet, tüm fotoğraflar gerçek. Bu fotoğrafları kendimiz çektik.
3. hangi boyut bana uyabilir? 
Normal figürseniz, aşağıdaki boyut öneri grafiğimize ve ürün boyut grafiğimize bakmanızı öneririz.

Ürün parametreleri

Marka Adı:
MISS ROSE
tema:
Budizm
bölgesel Özelliği:
Hindistan
malzeme:
Bakır

Sen de olabilir