.

.

Ücretsiz Kargo 1 ADET Penis Pompa Penis Extender Çok Fonksiyonlu Penis Büyütme Erkek % Gerçek Deri Duygu Için Seks Oyuncak erkekler

Ücretsiz Kargo 1 ADET Penis Pompa Penis Extender Çok Fonksiyonlu Penis Büyütme Erkek % Gerçek Deri Duygu Için Seks Oyuncak erkekler

₺ 13.99
₺ 9.79
kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

kendinizi vermek ile keyifli bir performans artışıPenis Pompası. sık kullanımı ile penis uzunluğu ve kolan artırmak için tasarlanmış, ayrıca her pompa ile emme olarak artar sansasyonel hissediyor.
 penis eklemek ve pompa enflasyon ampul tatmin edici bir vakum oluşturmak için.bu kan akışını artırır ve kan damarları genişletir zamanla hangi sizin penis boyutunu artırabilir.
spor salonuna gittiğinizde bir zor iş için dışarı, eğer ' ll bulmak kaslarınızı büyük görünüyorsun. sizin penis görünebilir ve zor hissediyorum, uzun ve kullandıktan sonra hemen grittier pompa, cinsiyet veya mastürbasyon için etkileyici bir prelude için yapım.geliştirilmiş kan akışı için güçlü bir ereksiyon korumaya yardımcı olabilir daha uzun, senin lovemaking süresi ve yoğunluğunu artırarak sizin sonuçlanan doruk.
sık kullanımı ile, ölçülebilir bir artış boyutu ve şekli karşılaşabilirsiniz. en iyi sonuçlar için, kullanmak için 30 dakika arasında ve her 15 dakikada bir mola ile günde 60 dakika. kullanım sırasında herhangi bir rahatsızlık yaşarsanız, emme kullandığınız miktarını azaltın.
erkekler için uygun 7 inç veya daha az ölçme uzunluğu kolan ile 5 inç.
ana odası astar ve mühür ile ABS plastik yapılır, hortum ve pompa TPE yapılan o ' tamamen cilt sağlamak için güvenli ve toksik olmayan. pompa devre dışı bırakmak için bir hızlı çıkarma düğmesi ile inşa edilmiştir vakum hızla ve güvenle.
kolayca genişletilmiş kullanım için bir antibakteriyel seks oyuncak temizleyici ile temizlenebilir. enflasyon hortum daldırın vermemeye özen ve ampul su içinde verebileceğinden enflasyon konular gelecek. hortum kolayca temizlik için pompadan bağlantısız olabilir.

Ürün parametreleri

öğe Türü:
Pumps & Enlargers
malzeme:
ABS + Silicone
boyut:
Normal
Müstehcen Resim:
Hayır
Model Numarası:
Penis Enlarger
Cinsel Düşündüren:
Hayır
Marka Adı:
lovemate
Package Weight:
450g

Sen de olabilir