.

.

Otomatik Şişme Yastık Yatak serme yatak Açık Yatak Kamp Mat

Otomatik Şişme Yastık Yatak serme yatak Açık Yatak Kamp Mat

₺ 16.97
₺ 14.42
kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Otomatik Şişme Yastık Yatak serme yatak Açık Yatak Kamp MatBeri şişme yastık dahili yüksek elastik sünger, zaman şişirme açılması, sünger toparlanmış ve genişletilmiş, sürüş içine hava, birkaç dakika bekleyin sonra sünger toparlanmış, enflasyon işlemi tamamlandıktan, nasıl yüksek sünger ve ne kadar yüksek olduğunu bu sonra otomatik şişirilmiş, Bu nedenle ürün düz doldurduktan sonra şişirilmiş yastık.
Şişkin olmayacak gibi diğer yapay şişme ürünler, neden olur 9 düğümleri kullanım sırasında kuvvetini artırmak, hasar sonuçlanan düğüm!
Iç dolgu bir yüksek elastik sünger. Düğüm basınç ve kenar basınç, yanı sıra enflasyon derecesi, sünger etkileyecek yeteneğini tamamen genişletmek için gerçek kalınlığı, sünger ve kullanımını etkilemez.
Talimatları
Dümdüz şişme yastık yere, ve sökün enflasyon vana. , Hava yastığı otomatik olarak şişirmek. , Hava yastığı hava yaklaşık bir kaç dakika için yeterli olacak. ve daha sonra yakın emme valfi sıkıca kapalı, yastık alan gerek el şişirmek, dümdüz şişme ağız tarafından el, ve daha sonra ağız ile darbe.
Eğer bu saklanabilir, ilk açık hava vana, ve daha sonra diğer ucunu gelen sıkmak hava vana. Egzoz tamamlandıktan sonra, HAVA GİRİŞİ sıkın vana ve çanta içine geri koymak.
Önlemler : bu ürün otomatik olarak şişirilmiş (yastıklar için hariç). Şişme araçları kullanın edemez yastıkları şişirmek için. Sonuç olarak, 9 düğümleri olacak kuvvetini artırmak, zarar verir!

Ürünün adı : Dokuz Otomatik Şişme Paspaslar
Renk : Lacivert
Boyutu : Uzağa koymak 60*10 cm, Genişletmek 186*60*0.25 cm
Malzeme : Polyester iplik
Hava memesi : ABS darbe plastik gaz ağzı
Dolgu : Yüksek esneklik köpük sünger
Paket İçeriği : 1 x şişme yatak + ÇANTA
Sadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünleri dahil değildir.

Not : Işık çekim ve farklı görüntüler neden olabilir colo

Ürün parametreleri

Marka Adı:
BLUEFIELD
Modu Şişirme tarafından:
Dış Şişirme Pompası
Suya dayanıklı Mat Tipi:
otomatik Şişme
Açık Etkinlik:
kamp
malzeme:
Polyester yarn
Model Numarası:
JDH

Sen de olabilir