.

.

25*35mm Beyaz Dedektörü IR Anahtarı Kontrolörü PIR Kızılötesi Hareket Sensörü Anahtarı Sundurma Ev Aydınlatma Için LED Lamba

25*35mm Beyaz Dedektörü IR Anahtarı Kontrolörü PIR Kızılötesi Hareket Sensörü Anahtarı Sundurma Ev Aydınlatma Için LED Lamba

₺ 3.56
₺ 2.60
kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

-0.71/piece-17.66/piece
Öğe Açıklayın : 1. ürün Adı : PIR Kızılötesi Hareket Sensörü
2. güç kaynağı : AC 110 ~ 250 v 50 ~ 60 hz
3. yük güç : 5 w ~ 200 w
4. sensör mesafesi : 5 ~ 8 m
5. boyut : Yaklaşık 25*35mm
Uygulama :
DIY LED Lamba, Akkor lamba, enerji tasarruflu lambalar, LED lamba, floresan lamba
Kurulum Notları :
Yüklü olduğunda, sensör sensör üzerinde insan vücut yönünde hareket etmelidir. 220 v güç kaynağı bağlayın, (güç kablosu değil sıfır yangın hattı). Elektrik bez ile sarılmış, keşiş güç anahtarı kullanılabilir.
Algılama yöntemi :
1. zaman güç açıldığında, ışık kapalı ve kapalı devlet için, insanlar için sensör alanı bırakın gerekir fazla 1 dakika, ilk güç kurtarma işlemi için bekliyor. Bu anda indüksiyon lamba kapalı olmalıdır. Koyu algılama, insanlar indüksiyon alanı içine ışıkları, sensör alanı bırakın ve daha daha bekleyin gecikme süresi (genellikle 30 ~ 45 saniye) indüksiyon kapalı.
2. gün boyunca test görmek için, kullanabilirsiniz siyah nesneleri olacak kapak tüm indüksiyon ışıkları, sonra ışık. Kişi bırakır algılama alanı ve bekleme süresini aştığında gecikme süresi, ve indüksiyon söner.
3. sensör ışık ışık kontrol fonksiyonu olmadan, ne olursa olsun gündüz koyu olarak uzun birisi olarak yürüdü sensör aracılığıyla alanı, ışık, ışık ışıklar kapalı bırakın. Kez sensörü ışıkları vardır şant bölücü tarafından, sürece gecikme süresi ve sensör alanı etrafında hareket devam etmek, daha sonra ikinci zaman taşımak için fenerler, gecikme devam sonra, yani yüzey izlerken olduğunu, ışıkları her zaman yaktı.
4. eğer insan vücudu taş duvar arasındaki statik ve gecikme süresi ötesinde, sensör otomatik olarak (çünkü sensörü sadece hissedilen olabilir taşımak için vücut sinyal, statik vücut için değil anlamda).
Not :
1. do yüklerken elektrik ile çalışır
2. endüktif anahtarı algılama aralığı olmayacaktır var bir ekran, mobilya, büyük bonsai veya diğer izole eder3. yüklemek vücut sensörü anahtarı olmalıdır uzak ısıtma, klima, buzdolabı, soba ve diğer hava sıcaklık değişiklikleri hassas yeri4.Anahtarı doğrudan değil karşı pencere, neden olacak pencere dışında sıcak hava rahatsızlık ve personel yürüyüş neden yanlış pozitif5. üst insan vücut sensörü anahtarı yerden çok yüksek olmamalıdır, 2.4-3.1 metre arasında tercihen. Duvar monte vücut sensörü anahtarı orijinal anahtarı pozisyon monte edilebilir, doğrudan değiştirme.

Paket Içeriği :
1 x Otomatik Kızılötesi PIR Hareket Sensörü Anahtarı


Ürün parametreleri

belgeleme:
CCC
akım:
3A
öğe Türü:
Anahtarlar
Marka Adı:
Inpelanyu
garanti:
None
Model Numarası:
N1534-01
Özellikler:
PIR Infrared Motion Sensor
Anahtar Türü:
Yakınlık Anahtarı
malzeme:
Plastik

Sen de olabilir